Kursy CNC - Wrocław

Od ponad dekady prowadzimy działalność inżynierską w zakresie obróbki metali i kursy CNC. Nasza siedziba mieści się we Wrocławskim Parku Technologicznym (WPT).

 

Zapraszamy do naszej firmy na kursy na obrabiarki CNC:

- Kurs Operator-programista CNC / Miejsce: Wrocław / dolnośląskie

- Kurs Operator CNC / Miejsce: Wrocław / dolnośląskie

- Indywidualny Kurs CNC / Miejsce: Wrocław / dolnośląskie

Cały kurs odbywa się w jednym miejscu – teoria i zajęcia praktyczne (Wrocław, ul. Muchoborska 18). Gwarantujemy najwyższy poziom zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową z długoletnim doświadczeniem w branży. Nasze szkolenia CNC odbywają się w realnie funkcjonującej firmie. Nasi najlepsi kursanci mają szansę na odbycie u nas stażu, dzięki któremu otrzymują zaświadczenie o odbytej praktyce na stanowisku operatora-programisty CNC.

 

Jakie kursy CNC prowadzimy?

Proponujemy szkolenia CNC obejmujące podstawową wiedzę potrzebną w zawodzie operator obrabiarek skrawających albo szkolenia nieco bardziej zaawansowane. Te drugie są rozbudowane o zagadnienia związane z programowaniem obrabiarek sterowanych numerycznie. Niezależnie od tego, które szkolenie wybierzesz, nauka CNC obejmie materiał od podstaw. Oznacza to, że nasze szkolenia są kompleksowe i przewidziane także dla tych osób, które wcześniej z obróbką CNC nie miały nic wspólnego.

 

Kliknij TUTAJ, żeby dowiedzieć się więcej na temat kursu operator programista CNC.

Kliknij TUTAJ, żeby dowiedzieć się więcej na temat kursu na operatora CNC.

Kliknij TUTAJ, żeby dowiedzieć się więcej na temat indywidualnego kursu CNC.

TUTAJ poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o szkoleniach CNC.

TUTAJ dowiesz się natomiast, dlaczego warto wybrać akurat nasze szkolenie CNC.

Kursy CNC prowadzone przez firmę NovoTEC z siedzibą w mieście Wrocław - zapraszamy!

 

Interesuje Cię kurs obrabiarek CNC?


Kursy CNC, które oferujemy, charakteryzuje:


1) Wysoka jakość -  zarówno część teoretyczna jak i praktyczna szkoleń została opracowana przez inżynierów z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w branży. Na kursie w firmie NovoTEC (NovoTEC Training Center Wrocław) najpierw poznasz specjalnie wyselekcjonowanie zagadnienia teoretyczne i otrzymasz pełne wsparcie w postaci materiałów szkoleniowych na pendrive oraz drukowanego podręcznika. W trakcie bloku praktycznego nauka CNC będzie dotyczyła ćwiczenia umiejętności obróbki CNC. Pod okiem naszych doświadczonych szkoleniowców zobaczysz i przećwiczysz takie umiejętności jak: obróbka skrawaniem, frezowanie cnc, toczenie cnc, wykonywanie detali, technologia produkcji, technologia obróbki skrawaniem.


2) Możliwość wyboru – sam zdecyduj, czy wolisz krótsze szkolenie na obrabiarki (operator CNC) czy bardziej zaawansowany kurs obsługi i programowania (operator programista CNC). Ten pierwszy to cztery dni nauki, łącznie czterdzieści godzin, ten drugi jest dwa razy dłuższy – ukończysz go w osiem dni (osiemdziesiąt godzin).


3) Bierzemy odpowiedzialność – oferujemy Ci możliwość nauki CNC od zera. Bierzemy odpowiedzialność za przekazanie Ci wiedzy i umiejętności. W przeciwieństwie do niektórych firm na rynku, NIE wymagamy od Ciebie żadnego samodzielnego przygotowywania się do kursu. Przed zajęciami NIE musisz czytać podręczników ani zdobywać wiedzy na własną rękę. Nasz program szkoleniowy opracowany jest w ten sposób, że jest całościowo realizowany w trakcie zajęć teoretycznych i praktycznych.

NovoTEC - grafika do tematu kursy CNC Wrocław dolnośląskie, w tym kurs operatora cnc i kurs operatora programisty cnc


1... 2... 3... START CNC!

Wystartuj z nami już teraz! Od razu zarezerwuj termin zajęć. Jeśli masz pytania – nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy! Zadzwoń tel. 790 21 13 37 albo napisz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do nas od razu!

 

 

Social media

 

facebook  twitter  youtube