FAQ – Czy oferujecie kursy z zakwaterowaniem?

Kursy CNC NovoTEC cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród osób mieszkających w sąsiedztwie naszej siedziby, która mieści się we Wrocławiu, ale także na terenie całej Polski. W ofercie naszych kursów znajdują się także szkolenia CNC z możliwością zakwaterowania. Kursanci przyjeżdżają do nas  z terenu całej Polski, a także zza granicy. Proponujemy noclegi w różnych cenach i o różnych standardach.

Sprawdź ten link, żeby poznać szersze informacje o proponowanych przez nas możliwościach zakwaterowania.


W każdej chwili możesz skontaktować się też z naszą koordynatorką kursów, która wyjaśni Ci wszystko na temat możliwości wykupienia noclegów.

Mieliśmy już kursantów z takich miejsc jak:
ŚLĄSK, RZESZÓW, KRAKÓW, LUBLIN, KATOWICE, SZCZECIN, GLIWICE, POZNAŃ, WARSZAWA, AUGUSTÓW, BYDGOSZCZ, RZESZÓW, CZĘSTOCHOWA, GDAŃSK, KIELCE, RADOM,
WOJEWÓDZTWO POMORSKIE, TARNÓW, ZAMOŚĆ, ŁÓDŹ, BIELSKO, BIAŁYSTOK, WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE, OLSZTYN, STALOWA WOLA, OPOLE, BYDGOSZCZ, KRAKÓW, MIELEC,  CHORZÓW, TORUŃ, RYBNIK, WARSZAWA, SZCZECINEK, KROSNO, DĄBROWA GÓRNICZA, ZIELONA GÓRA, GRYFICE, BIELSKO BIAŁA, STARACHOWICE, LEGNICA, LUBIN, WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE, WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE, WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE, DZIERŻONIÓW, WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE, ŚWIDNICA, NOWY SĄCZ, TYCHY, WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE, WAŁBRZYCH, ELBLĄG, SŁUPSK, PIŁA, PLESZEW, OSTRÓW WIELKOPOLSKI, KĘPNO, SYCÓW, OLEŚNICA, WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE, WOJEWÓDZTWO PODLASKIE, KALISZ.

Jeśli szukasz dalszych informacji o kursach CNC, kliknij tutaj.

Jeżeli interesuje Cię darmowy kurs CNC, kliknij TUTAJ.

NovoTEC to nie tylko dolnośląskie centrum kursów CNC, ale przede wszystkim firma zajmująca się projektowaniem inżynieryjnym i obróbką CNC. Kliknij tutaj, żeby poznać szersze informacje o wykonywanych przez nas usługach CNC.

Social media

 

facebook  twitter  youtube