Certyfikaty

Certyfikat NovoTec

Po ukończeniu kursu CNC bezpłatnie otrzymasz wystawione przez nas certyfikaty w czterech wersjach:

  • języku polskim;
  • języku angielskim;
  • języku niemieckim;
  • języku niderlandzkim (holenderskim).

Potrzebujesz certyfikatu w innej wersji językowej? Oferujemy możliwość przygotowania certyfikatu do kursu CNC w dowolnym języku (po indywidualnych ustaleniach).

NovoTEC kurs CNC Wrocław w zakresie operator i programista CNC - wzór certyfikatu

NoKurs CNC Novotec - wzór certyfikatu anglojęzycznego

 

 

Po ukończeniu szkolenia CNC przez kursanta, nauka CNC każdorazowo jest poświadczona przez nas w formie pisemnej. Każdy kursant otrzymuje imienny, numerowany certyfikat. Na certyfikacie NovoTEC wystawionym do szkolenia CNC znajduje się szczegółowy program kursu CNC (identyczny, kompleksowy opis jest również na certyfikatach obcojęzycznych). Co więcej oferujemy także możliwość potwierdzenia autentyczności certyfikatu przed pracodawcą.


Jesteś zdecydowany na kurs CNC w NovoTEC?

Dowiedz się, co jeszcze możesz zyskać, kończąc u nas szkolenie PROGRAMISTA CNC lub inny KURS NA OBRABIARKI CNC.


Chcesz zostać operatorem obrabiarek sterowanych numerycznie? A może wybierzesz nieco szerszy profil, ponieważ chciałbyś od razu doszkolić się również w zakresie programowania CNC? Niezależnie od tego, który kurs CNC wybierzesz, u nas dodatkowo masz szansę na staż zawodowy, który zostanie poświadczony dokumentem potwierdzającym praktykę zawodową odbytą w realnie funkcjonującej od wielu lat na rynku CNC firmie. Otwórz sobie drzwi do lepszego zawodu i wybierz szkolenie, które znacznie zwiększy Twoje szanse na rynku pracy!

 

Certyfikat TÜV Rheinland

NovoTEC kurs na obrabiarki cnc Wrocław - wystawiamy certyfikat TÜV Rheinland

Za dopłatą możesz także otrzymać certyfikat TÜV Rheinland (powszechnie nazywany certyfikatem TÜV). Koszt uzyskania certyfikatu w języku polskim wynosi 200 zł brutto. Każda dodatkowa wersja językowa (język angielski, język niemiecki) to koszt 50 zł. Ponadto istnieje możliwość wystawienia tego certyfikatu w innym języku (po indywidualnych ustaleniach).

 


Nasze kursy CNC odbywają się w całości (część teoretyczna i praktyczna) w jednym miejscu: Wrocław, WPT ul. Muchoborska 18.

 

 

 

Social media

 

facebook  twitter  youtube