FAQ – Czy mogę starać się o dofinansowanie kursu CNC z urzędu pracy?

Tak, oczywiście! Jeżeli jesteś zarejestrowany jako osoba bezrobotna, dowiedz się we właściwym dla siebie urzędzie pracy o możliwość sfinansowania kursu CNC. Niektóre urzędy pracy dają kursantom swobodę przy wyborze kursu o ile jego cena mieści się w określanym budżecie. Oznacza to, że każda osoba bezrobotna może starać się o darmowy kurs CNC. Przeszkoliliśmy już bardzo wiele bezrobotnych osób, które dzięki naszym kursom podjęły pracę w nowym zawodzie.


Nasz kurs Operator – Programista CNC (8 dni – 80 godzin zajęć) spełnia wszelkie wymogi kursu zawodowego kwalifikującego się do dofinansowania. Co ważne, o dofinansowanie na nasz kurs możesz starać się w urzędach pracy na terenie całej Polski. Na nasze kursy przyjeżdżają kursanci z całego kraju. TUTAJ możesz dowiedzieć się więcej o noclegach, które proponujemy do kursów.


Pamiętaj, że gwarantujemy Ci poufność. Osoby zajmujące się organizacją kursów zawsze zachowuję dyskrecję odnośnie tego, czy płatności za kurs dokonał kursant czy urząd pracy. W trakcie zajęć otrzymasz też od nas dokładnie te same: podręczniki, materiały i gratisy, co wszyscy inni kursanci.


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda dofinansowanie kursu przez urząd pracy, skontaktuj się z naszą koordynatorką kursów:

Sylwia Banasiak-Grzybek, koordynator szkoleń

Tel. 790 21 13 37

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Kliknij TUTAJ, żeby zobaczyć listę urzędów pracy.
Kliknij tutaj, żeby przeczytać więcej o kursie Operator - programista CNC.
Przeczytaj artykuł o kursach CNC pt.: „Uprawnienia w kilka dni”.

Organizujemy także następujące kursy na obrabiarki CNC:

- Kurs Operator CNC

- Indywidualny Kurs CNC

Social media

 

facebook  twitter  youtube