11.10.2019r.

Novotec - nasza siedziba - biuro projektowe i hala produkcyjna. To tutaj odbędzie się Noc Laboratoriów. Zapraszamy

Zapraszamy na NOC LABORATORIÓW!

Już 19 października (sobota) odbędzie się kolejna edycja Nocy Laboratoriów. Uczestniczymy w niej wraz  z Wrocławskim Parkiem Technologicznym i z fundacją Pro Mathematica. Tradycyjnie zapraszamy na warsztaty! Tym razem młodzi odkrywcy będą mogli m.in., poznać podstawy programowania robotów i dowiedzieć się, jakie substancje zapewniają żelkom właściwą konsystencję.


W naszym laboratorium mechaniczne gdzie entuzjaści mechaniki i techniki będą mieli okazję zaobserwować w „naturalnym środowisku”, obok frezarek, tokarek, pras hydraulicznych, również urządzenia do cięcia strumieniem wody, czterowalcową hydrauliczną zwijarkę do blach i wiele innych, na co dzień niedostępnych urządzeń.


Dołączą do nas również inne firmy działające w WPT dzięki temu będzie można spróbować swoich sił w symulatorze rajdowym na platformach ruchowych wyposażony w okulary VR firmy Motion Systems lub zwiedzić laboratorium biotechnologiczne firmy Amplicon.


Nowością w tegorocznej edycji będzie możliwość zwiedzenia Zakładu Doświadczalnego  – unikatowej w skali kraju, zaawansowanej technologicznie instalacji produkcyjnej, umożliwiającej prowadzenie m.in. testów, up-scalingu i optymalizacji związanych z branżą life science. Dostosowana jest ona w szczególności do potrzeb sektora żywności, suplementów diety i preparatów bioaktywnych. Na odwiedzających będą też czekały świeże produkty z linii produkcyjnej takie jak w 100% naturalne liofilizowane owoce i żelki z roślinnymi ekstraktami.


Na wszystkie warsztaty oraz zwiedzanie laboratoriów obowiązują zapisy.

Więcej informacji na:

https://www.technologpark.pl/2019/09/noc-laboratoriow-juz-19-10-2019/


Zapraszamy!

Nasza siedziba: ul. Muchoborska 18 / Wrocław / woj. dolnośląskie

Social media

 

facebook  twitter  youtube